NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI Z KLAS I-III SP2

Od 1 marca do 30 listopada 2011 roku już po raz drugi realizowaliśmy projekt mający na celu organizację nauki pływania dla dzieci z klas I-III SP2. Realizacja projektu możliwa była dzięki wygranej w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz otrzymanej dotacji w wysokości 45000 zł. Dzięki zdobytym funduszom wszystkie chętne dzieci z klas młodszych brały udział w cotygodniowych godzinnych zajęciach na basenie w Grodzisku Mazowieckim.

Zainteresowanie projektem było olbrzymie, przystąpiło do niego większość uczniów klas I-III. Dzieci wyjeżdżały na basen pod opieką wychowawców i rodziców. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do czwartku w godzinach 13.00 – 14.00; jedna z grup jeździła na basen we wtorki na 9.00.

Projekt zakończył się 30 XI, mamy jednak nadzieję, że od marca ponownie będzie realizowany. W listopadzie złożyliśmy ponownie wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Mamy nadzieję, że uda nam się ponownie otrzymać dofinansowanie umożliwiające wszystkim dzieciom udział w nauce pływania.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ
MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

>>> Powrót>>>